EAL võtab tööle PROJEKTIJUHI

Otsime loovat, energilist ja sihikindlat PROJEKTIJUHTI

 Töö kirjeldus:

Eesti Arhitektide Liidu (EAL) projektide korraldamine ja läbi viimine

EALi poolt korraldatavate arhitektuurivõistluste korraldamine

EALi töögruppide koordineerimine

Nõudmised:

  • Soovitavalt kõrgharidus
  • väga hea suhtlemis- ning organiseerimisoskus
  • projektide rahastustaotluste kirjutamise oskus
  • analüüsivõime ja läbirääkimisoskus
  • tulemustele orienteeritus
  • valmidus meeskonnatööks ning hea pingetaluvus
  • paindlikkus ning diplomaatiline meel
  • eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • iseseisev arvutikasutamise oskus projektijuhi tööks vajalikul tasemel (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Facebook)
  • ametikirjade, e-mailide koostamise oskus
  • korrektsus ja täpsus
  • loov suhtumine oma töösse
  • valmidus komandeeringuteks nii Eestis kui väljaspool Eestit

Kasuks tuleb:

  • Projektijuhtimise kogemus
  • Varasem kokkupuude riigihangetega
  • teadmised turundusest ja protsesside juhtimisest
  • teiste võõrkeelte oskus: vene, saksa, soome

Pakume:

  • Huvitavat tööd meeldivas keskkonnas
  • Tulemustele vastavat tasu

Tööle asumise aeg: november 2011

Pakutav palk: Põhipalk vastavalt kehtivale palgasüsteemile ja tulemustele vastav tasu

Tööaeg: Täistööaeg

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri:

Lisaküsimused: Liina Laineveer, EAL direktor, Tel: 5205877, e-mail: